Etkinliklerimiz

Neler Yapıyorız?

Düğün Organizasyonu

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün, sevgi dolu bir başlangıç ve mutluluk dolu anılarla dolu bir etkinlik olmalıdır. Bu özel günü hatırlanacak, duygusal ve eğlenceli kılmak için düğün organizasyonunuzun her ayrıntısına dikkat etmek önemlidir.

Etkinlik Düğün Organizasyonu
Etkinlik Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Kına gecenizi renklendirmek için Mohti Otel’i seçin. Geleneksel ve renkli mekânlarımız, canlı müzik ve eğlence seçeneklerimizle unutulmaz bir kına gecesi yaşayın.

Nişan Organizasyonu

Aşkınızı taçlandırmak için Mohti Otel’i tercih edin. Romantik ve zarif mekânlarımız, kişiye özel organizasyonlarımız ve lezzetli yiyecek içecek seçeneklerimizle nişanınızı unutulmaz kılın.

Etkinlik Nişan Organizasyonu
Sünnet Organizasyonu

Sünnet Organizasyonu

Sevdiklerinizle bir araya gelip unutulmaz anlar yaşamak için Mohti Otel’i tercih edin. Profesyonel organizasyon ekibimiz ve lezzetli catering seçeneklerimizle sünnet organizasyonunuzu özel kılın.

Toplantı

İş toplantılarınız için Mohti Otel’i tercih edin. Modern ve esnek mekânlarımız, profesyonel hizmet ekibimiz ve lezzetli catering seçeneklerimizle toplantılarınızı verimli hale getirin.

 

Etkinliklerimiz Toplantı
Etkinliklerimiz Seminer

Seminer

Özel günlerinizi Mohti Otel’de kutlayın. Sünnet organizasyonlarından nişan ve kına gecelerine kadar her türlü etkinliğiniz için ideal mekânlarımız ve deneyimli ekibimizle yanınızdayız

Özel Günler

Profesyonel seminerler düzenlemek için Mohti Otel’i tercih edin. Modern mekânlarımız, teknik donanımımız ve profesyonel destek ekibimizle etkinliklerinizi verimli hale getirin.

Etkinliklerimiz Özel Günler

Kahvaltımızı Denediniz Mi?

Mohti Otel’de güne harika bir başlangıç yapmaya hazır mısınız? Zengin ve sağlıklı kahvaltı seçeneklerimizle misafirlerimizi bekliyoruz. Taze meyve suları, çeşit çeşit peynirler, organik reçeller ve daha fazlasıyla dolu kahvaltı büfemizde gününüzü enerjik ve keyifli bir şekilde başlayın. Mohti Otel’de kahvaltı yapmanın tadını çıkarın, çünkü biz güne iyi başlamanızı önemsiyoruz!

Write a review

Call Now Button